Odborná literatura

***UZSI-VYBER***

Odborná literatura, užší výběr

Nespavost
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze,
Display – sdružení pro výzkum a kolektivní praxi

Skrytá místa
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Století dánské a české nábytkové tvorby:
konvergence, divergence
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Václav Havel a film: Scénáře, analýzy a úvahy
z let 1957–1989
Národní filmový archiv, Knihovna Václava Havla

Krásná literatura

***UZSI-VYBER***

Krásná literatura, užší výběr

Bakšiš
Větrné mlýny

Dívka, která nemluvila
Baobab

Dominika
Take Take Take

Dracula
Argo

Tweety 1956–1963
Labyrint

Literatura pro děti a mládež

***UZSI-VYBER***

Literatura pro děti a mládež, užší výběr

Čmuk
Bylo nebylo

Když se klíčovou dírkou rozlije tma
Anna Kulíčková

Pozor doktor!
Běžíliška

Prázdniny s Oskarem
Baobab

Učebnice pro školy všech stupňů a ostatní didaktické pomůcky

***UZSI-VYBER***

Učebnice pro školy všech stupňů a ostatní didaktické pomůcky, užší výběr

Flautoškolka
Bärenreiter Praha

Hra a divadlo
NIPOS – Národní informační a poradenské centrum pro kulturu

Učíme češtinu jako druhý jazyk
META, Společnost pro příležitosti mladých migrantů

Knihy o výtvarném umění

***UZSI-VYBER***

Knihy o výtvarném umění, užší výběr

Jan Kaláb: Point of Space
Spolek Trafačka

Josef Illík: Praha 1945–1958
Argo

Maria Lassing
Národní galerie Praha

PENISNOW
PageFive

Katalogy

***UZSI-VYBER***

Katalogy, užší výběr

Jiří Kolář: Úšklebek století
Národní galerie Praha

Pramen 2008–2016
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Zhang Xiaogang & Wang Guangyi
Galerie hlavního města Prahy

5866 Petr Stolín Jan Stolín
Galerie Jaroslava Fragnera

Bibliofilie a autorské práce

***UZSI-VYBER***

Bibliofilie a autorské práce, užší výběr

Anonym 1968–1984
Take Take Také

To není fér!
Xaoxax

Týden hokusů
Lucie Lučanská

Zemědělské práce / Slušovice
Tomáš Pospěch / PositiF

75 °Fahrenheita
SK Babice

Studentské práce posluchačů výtvarných a polygrafických škol

***UZSI-VYBER***

Studentské práce posluchačů výtvarných a polygrafických škol, užší výběr

120 dní v Jeruzalémě
Anna Mengerová
(Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze)

 ABC of Summer
Milana Kasianová
(Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze)

Babička Milena Růžičková
Barbora Satranská
(Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze)

Jedna směna
Katka Kozáková
(Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze)

Lumpárny
Barbora Satranská
(Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze)

Tour de France
Anna Mengerová
(Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze)