Z hvězdy kniha - cyklus workshopů pro děti


13. 7. –⁠ 17.7. 2020

Malá vila PNP, Pelléova 20/70, Praha 6 – Bubeneč
a
Letohrádek Hvězda, Obora Hvězda, Praha 6 – Liboc

Z hvězdy kniha - cyklus workshopů pro děti

DOPROVODNÝ PROGRAM K VÝSTAVĚ Z HVĚZDY KRUH NEJKRÁSNĚJŠÍCH KNIH 

Tvůrčí cyklus workshopů Památníku národního písemnictví v Malé vile a v letohrádku Hvězda je určen všem dětem, které jsou začínajícími i aktivními čtenáři. Děti si na vlastní kůži vyzkouší, co obnáší tvůrčí proces vzniku autorské knihy. Stanou se spisovateli, ilustrátory, grafiky, knihvazači a vyzkouší si, jak může „ožít“ kniha animací. Program cyklu workshopů je úzce navázán na výstavu Z hvězdy kruh v letohrádku Hvězda, která představuje nejkrásnější knihy z pěti zemí Evropy. Základna cyklu workshopů bude v Malé vile PNP, do letohrádku Hvězda budeme jezdit MHD. Obora Hvězda a královská obora Stromovka nám poskytne útočiště pro odpolední pohybové i výtvarné aktivity. Každý účastník si odnese originální a vlastnoručně vytvořenou autorskou “z Hvězdy knihu“.  

Plná cena: 3300 Kč  
Děti zaměstnanců PNP / Sourozenecká sleva na druhé a další dítě: 2900 Kč  

Cena cyklu workshopů zahrnuje materiál na tvorbu a občerstvení. Děti budou mít k dispozici denně 2 svačiny, oběd v restauraci U Holečků/Na Slamníku a pití.
Úrazové pojištění dětí zajištují rodiče.  

Cyklus workshopů je vhodný pro děti 1. a 2. stupně základních škol. Kapacita je 15 dětí. Program bude probíhat v prostorách Malé vily PNP, letohrádku Hvězda, v královské oboře Stromovka a oboře Hvězda každý den od 8:30 do 16:30. Místem pro setkávání a ukončení programu bude Malá vila PNP, Pelléova 20/70, Praha 6 – Bubeneč.  

Lektorkami a autorkami koncepce jsou Mgr. Mariana Dočekalová a Mgr. Kateřina Švejdová.

Online přihlášku zašlete na email docekalova@pamatnik-np.cz, tel. 778 725 269.

ONLINE PŘIHLÁŠKA
LETÁK V PDF