Pronájem prostor

Pronájem prostor pro pořádaní svatebních obřadů

 

Přízemí a hodovní sál, letohrádek Hvězda, Obora Hvězda, Praha 6 – Liboc
V období od dubna do října nabízíme pronájem historických prostor (přízemí a hodovní síň ve 2. patře) letohrádku Hvězda pro pořádání svatebních obřadů. Veškeré náležitosti svatebního obřadu (rezervace termínu, správní záležitosti, svatební poplatky) lze vyřídit na matrice ÚMČ Prahy 6. Termín a místo svatebního obřadu pro matriku potvrdíme na základě uzavření smlouvy. 
Kontakt: 
Jaroslava Lešáková 
tel.: 731 448 573
e-mail: lesakova@pamatnik-np.cz  


Sál Boženy Němcové, Strahovské nádvoří 1, Praha 1 – Hradčany
Celoročně nabízíme pronájem historických prostor Sálu Boženy Němcové s nejkrásnějším výhledem na Prahu pro pořádání svatebních obřadů. Kapacita sálu je 100 míst k sezení. Součástí pronájmu je zápůjčení mobiliáře 100 židlí (historických replik) a klavíru. Veškeré náležitosti svatebního obřadu (rezervace termínu, správní záležitosti, svatební poplatky) lze vyřídit na matrice ÚMČ Prahy 1. Termín a místo svatebního obřadu pro matriku potvrdíme na základě uzavření smlouvy. 
Kontakt:
Věra Truncová
tel.: 273 132 551, 733 660 380
e-mail: truncova@pamatnik-np.cz


Malá vila PNP, Pelléova 20/70, Praha 6 – Bubeneč
Nabízíme pronájem přízemí vily z 20. let 20. století (předsíň, předsálí, literární salón s krbem) a venkovní terasu s přilehlou pěstěnou zahradou. Prostor je vhodný pro pořádání komorních svatebních obřadů. Součástí pronájmu je zapůjčení mobiliáře (40 židlí). Veškeré náležitosti svatebního obřadu (rezervace termínu, správní záležitosti, svatební poplatky) lze vyřídit na matrice ÚMČ Prahy 6. Termín a místo svatebního obřadu pro matriku potvrdíme na základě uzavření smlouvy. 
Kontakt:
Věra Truncová
tel.: 273 132 551, 733 660 380
e-mail: truncova@pamatnik-np.cz